Stát se ShipWood partnerem

STAŇTE SE INSTALAČNÍM PARTNEREM A NABÍDNĚTE VÍCE

Buďte specialisté na návrh designu a prodej dřevěných obkladů – dřevěných mozaik

Chcete vydělávat tím, že budete lidem zlepšovat každodenní život? Navrhovat moderní interiéry? Doporučovat ručně vyráběné výrobky z vysloužilých lodí Dálného východu? Být naším partnerem a postavit se za naše jméno ShipWood? Jste architekt nebo bytový designer a chcete vašim klientům nabídnout něco jedinečného? Díky partnerství s ShipWood získáte k dispozici speciální nabídku, odlišné ceny a domluvíme si konkrétní spolupráci. Tak jako ke svým zákazníkům, tak i ke svým partnerům, přistupujeme individuálně. „Buďte originální jako ShipWood“. Dopřejte svým zákazníkům to nejlepší na trhu a sobě dlouhodobé zisky. Využijte výhody plynoucí ze spolupráce s jedničkou na trhu a staňte se součástí nových možností v designu interiérů. Naše řešení přináší originalitu, jednoduchost, flexibilitu, spolehlivost i zajištěnou budoucnost.

Stát se partnerem

Zaregistrovat se jako partner

Chcete posunout své podnikání kupředu? Těšíme se, až se nám ozvete! Po odeslání žádosti o partnerství se vám brzy ozveme. Pokud se ukáže, že splňujete všechny náležitosti, ihned vám přiznáme status Registrovaný partner a budete moct těžit z benefitů dle Partnerského programu. Partnerem může být kdokoliv z Vás, kdo má chuť rozšířit své podnikání a rozšířit škálu sortimentu nabídky (architekti, designéři, malé i velké firmy na prodej bytových doplňků, prodej věcí do domácnosti, prodej nábytku a interiérů atd.)

Komplexní nabídka ShipWood

Dostanete k dispozici unikátní propracovanou nabídku pro návrh designu a na prodej dřevěných obkladů z lodí, mozaik ze dřeva lodí, obkladů z masivního dřeva a obkladů stěn z ořechů. V současné době se stávají tyto mozaiky mezi zákazníky stále oblíbenějšími. Velkou výhodou je, že na světě nenajdete dvě totožné mozaiky ze dřeva lodí. Každá domácnost je originální!

 

Marketing a podpora prodeje

Jako ShipWood partner od nás obdržíte celou řadu marketingových služeb. Společně zajistíme vaši perfektní prezentaci ShipWood výrobků.

 

Cenová politika

Pevné a přesné marže pro každého, tím se řídíme. Naše cenová politika je striktní. Našim zákazníkům nabízíme pevné ceny za naše výrobky. Našim registrovaným partnerům nabízíme ceny výjimečné dle předem domluvených podmínek. Celou cenovou hladinu a dodržování cenové politiky hlídáme. Budete tak prodávat s reálnými maržemi. Nebudete nikomu dělat pouze levnou pracovní sílu, toho se nemusíte obávat. Budete mít zaručený podíl na zisku.

 

Naše podpora

Nevíte jak začít? Rádi svým partnerům poradíme a vše vysvětlíme. Oslovte nás, zavolejte nám! Těšíme se.

 

 

Přečíst partnerské zásady

 

Partnerské zásady

Naším cílem je originalita, kvalitní materiál a silný příběh! Jsou to vlastnosti, které nás charakterizují. Jsme specialisté na návrh designu, zpracování, prodej dřevěných obkladů a dřevěných mozaik. Od počátku máme jasné poslání a myšlenku: „dodáváme naše výrobky vyráběné ručně, z vysloužilých lodí Dálného východu, do vašich interiérů.“ Specializujeme se na dřevěné obklady ve stylu vintage. Obzvláštňujeme vaše domovy, hotely a dodáváme jim poutavé příběhy ze dřeva lodí.

„Nenajdete na světě dvě zcela totožné mozaiky“

„Vyberte si svůj design, který na českém a evropském trhu rozhodně nenajdete.“ K tomu potřebujeme spolehlivé a stejně nadšené partnery z řad architektů, designerů či firem orientující se na prodej bytového vybavení. Jsme rádi, že se mezi ně řadíte právě vy, a chceme, abyste z tohoto spojení maximálně profitovali.

Zásady pro dobrou spolupráci s ShipWood partnery:

1. Prodej výrobků ShipWood

V zájmu všech zúčastněných stran klademe velký důraz na jasný a férový přístup k prodeji výrobků ShipWood. Jako partner v naší síti přebíráte odpovědnost za: poradenství, prodej a spokojeného zákazníka s ShipWood.

2. Ceny

Jako naši partneři obdržíte speciální ceny výrobků.

3. Nákup a prodej

Partneři smějí ShipWood produkty odebírat výlučně přímo u společnosti ShipWood.

4. Ostatní

Je přísně zakázáno založit společnost, registrovat doménu, zakládat kanály/stránky nebo uživatelská jména na sociálních sítích, která v názvu obsahují značku ShipWood.

5. Právo

V případě porušení individuálně nastavených pravidel, které si sjednáme se svým partnerem, si vyhrazujeme právo na okamžitou změnu partnerského statusu nebo vyloučení z Partnerského programu.